Dördüncü Boyuta Bir Bilet Lütfen!

Füsun İlayda Sevgili

Merhaba, ben Füsun İlayda Sevgili. Bursa Teknik Üniversitesi'nde inşaat mühendisliği birinci sınıf öğrencisiyim. Mühendislik, fizik ve güncel bilimsel çalışmalar hakkında araştırmalar yapıyorum. Bununla birlikte sanat tarihi ve mimari tasarımlarla ilgileniyorum.

Bunları da beğenebilirsiniz...

4 Responses

 1. Duygu dedi ki:

  Çok açıklayıcı ve keyifli bir yazı olmuş. Çok beğendim. Okuyanlara daha sonrasında “Geleceğe Dönüş” filmini izlemelerini öneririm. Bazı şeyleri anlayarak izlemenize sebep olacaktır.

 2. Can donat dedi ki:

  Yazının ön gördüğü durumun aslında perspektif olarak insan algısında yeni kapılar açabilecek fikirlere ev sahipliği yaptığını düşünüyorum. Bunun haricinde bu konulara yeni başlayacak bireyler için bir giriş kapısı tarzında basit bir dille ve anlaşılır bir şekilde aktarılması ilham verici. Ancak bu konuları daha uzun zamandır takip eden kültür çevrelerine de göz kırpacak bilgiler içermesi yazı adına daha etkili olacağını bilmek ile birlikte dah once belirttiğim gibi yazının bilgi tutarlılığı ve ilham verici yapısını gayet başarılı buldum.
  Umarım yazmaya devam edersin başarılar dilerim.

 3. Zeynep Doğan dedi ki:

  Oldukça ilgili olduğum bir konuyu en sade biçimde aktarabilmiş yazar.Beni de daha fazla araştırma yapmaya itti bu yazı.Teşekkürler!

 4. Bengüsu dedi ki:

  Şimdilik bizleri ütopik yolculuğa çıkaran güzel bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir